Zakład kamieniarski JANIK

to kompleksowa obsługa kamieniarska.

Oferujemy grobowce, nagrobki tradycyjne oraz nagrobki urnowe, jak również szeroki asortyment elementów zdobniczych: liternictwo, krzyże, wazony, inne elementy zdobnicze, fotografia nagrobkowa...


Wymień stary lastrykowy na nowy granitowy!


Nagrobki i Grobowce


NOWOŚĆ! Ubiezpieczenia nagrobków i grobowców!

Ceny nagrobków sięgają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Warto więc zainwestować w ubezpieczenie nagrobka. Podczas wyboru przykładamy ogromną wagę do tego, jak nagrobek wygląda. Dbamy o każdy szczegół, dodatek, element mając na względzie pamięć o bliskich nam osobach.

Czy to wystarczy? Czy możemy skutecznie zapobiec działaniom osób trzecich lub zdarzeniom losowym? Niestety nie. Możemy za to zabezpieczyć się przed ponoszeniem kosztów związanych z naprawą szkód powstałych z przyczyn od nas niezależnych.

Co proponujemy?
– możliwość zabezpieczenia grobowca/nagrobka tak jak domu/mieszkania
- w prezencie ubezpieczenie domu/mieszkania na sumę 50 000 PLN
- różne pakiety
- oferta specjalna tylko dla Klientów Zakładu

Sprawdź ofertę

nagrobki, grobowce i tablice nagrobne

NOWOŚĆ! Projekty nagrobków w 3D!

Kamieniarstwo Wioletta Janik to jedyna firma w okolicy oferująca wykonanie profesjonalnych projektów nagrobków w technologii 3D!

Zobacz więcej...GROBOWCE, NAGROBKI

nagrobki, grobowce i tablice nagrobne

Oferujemy grobowce, nagrobki pojedyncze i podwójne oraz urny wykonane z kamienia naturalnego z całego świata - najwyższej jakości granit oraz marmur.

Zobacz więcej...

ELEMENTY ZDOBNICZE

nagrobkowe elementy zdobnicze

Naszym dostawcą brązów jest włoska firma CAGGIATI - niekwestionowany lider branży na rynku włoskim oraz europejskim. Zobacz też NOWOŚĆ - wizerunki rzeźbione!

Zobacz więcej...

GWARANCJE

gwarancje na grobowce i nagrobki

Udzielamy 5cio letniej pisemnej gwarancji na nasze grobowce i nagrobki, w której bierzemy pełną odpowiedzialność za ukryte mikropęknięcia ujawniające się w okresie eksploatacji...

Zobacz więcej...Oferujemy systemy ratalne:

Obsługujemy płatności kartą!